Επιτυχοντες

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2017

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)2η επιλογή

ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)1η επιλογή

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογή

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογη

ΤΣΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογη

ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)2η επιλογή

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
\
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΠΑΚΙΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)1η επιλογή

ΔΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΨΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)2η επιλογή

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΕΠΑΛ

ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)1η επιλογή

ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Α.Ε.Ν. (ΧΑΝΙΑ)1η επιλογή

ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 2016

ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Α.Π.Θ. 1η επιλογη

ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΖΕΡΒΟΥ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ (13Η ΣΕΙΡΑ)1η επιλογή

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΓΩΓΩ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΓΚΟ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ

ΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ 1η επιλογη

ΕΛΕΝΗ ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΦΛΟΡΙΑΝ ΤΣΟΥΝΗ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑ 1η επιλογή

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η επιλογή

ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΣΤΕΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΘΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ

MANIΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑ

ΣΗΦΗΣ ΝΥΚΤΑΡΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η επιλογή

ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

ΜΕΛΙΚΙΑΝ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΕΝ1η επιλογή

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2015

Μανώλης Παπαδογιαννάκης
Μόρια: 18324
Αρίστευσε φυσική κατεύθυνσης, φυσική γενικής, Α.Ε.Π.Π., Α.Ο.Δ.Ε.
Κατά τη διάρκεια όλης της χρονιάς διάβαζα συστηματικά. Με σκληρή δουλειά και σωστό πρόγραμμα τα κατάφερα. Ευχαριστώ την οικογένεια μου για τη στήριξη τους σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς. Ευχαριστώ ιδιαιτέρως τους καθηγητές μου στο λύκειο Γαζίου και στο φροντιστήριο Σύγχρονη Εκπαίδευση γιατί βοήθησαν να ανταμειφθούν οι κόποι μου.

Καρανικόλα Ελισάβετ
Μόρια:18000
Αρίστευσε μαθηματικά κατεύθυνσης, μαθηματικά γενικής, Α.Ο.Θ., Α.Ε.Π.Π.
Προσπαθούσα όλη τη χρονιά διαβάζοντας με σωστό πρόγραμμα. Με σωστό καταμερισμό του χρόνου μου κατάφερα να τα πάω καλά χωρίς να ακυρώσω την προσωπική μου ζωή. Ευχαριστώ τους καθηγητές μου στο λύκειο Γαζίου και στο φροντιστήριο Σύγχρονη Εκπαίδευση για την πολύτιμη βοήθεια τους και κυρίως ευχαριστώ την οικογένεια για την αμέριστη συμπαράσταση και υπομονή τους

καθ’όλη τη διάρκεια της χρονιάς.

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Επιστήμης υπολογιστών Παν.Ηράκλειο 1η προτίμηση 4ος
ΜΟΡΙΑ:18324

EΚΘΕΣΗ 15,5 ΦΥΣΙΚΗ Γ 19,8 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ 16,5 ΑΕΠΠ 19,9 ΦΥΣΙΚΗ Κ 19,6
ΑΟΔΕ 19,3

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Μαθηματικών και εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο 1η προτίμηση Σειρά 6η
ΜΟΡΙΑ:18000

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Γ19,9 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ 19,9 ΑΕΠΠ 18,9 ΑΟΘ 18,6 ΑΟΔΕ 17,5

ΜΟΡΙΑ:17600

ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2η προτίμηση Οικονομικής Επιστήμης Αθήνας
EΚΘΕΣΗ 15 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Γ18,4 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ15.,6 ΑΟΘ 19,1 ΑΕΠΠ 19,4 ΑΟΔΕ18,8

ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείο Χανιά
ΜΟΡΙΑ:16000
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ 17,3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ 15,4 ΑΕΠΠ 16,6 ΑΟΔΕ 17,8

ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΤΟΚΟ ΧΗΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΡΙΑ:15600

ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ 17,8

ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΙΟΣ
Επιστήμης Υλικών Παν.Ηρακλείου

ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ.17,8 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ. 15,6

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
Επιστήμης Υλικών Παν.Ηρακλείου

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
Μηχανολόγων ΜηχανικώνΤΕΙ Ηρακλειου

ΑΟΔΕ 17,2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ 16,6

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕΙ Ηρακλείου

ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μαθηματικών και εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο

ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μηχανολόγων μηχανικών και σχεδιασμού ΤΕ Κοζάνη

Συγχαίρουμε με πολλη περηφάνεια και τους μαθητές μας των

ΕΠΑΛ Νικο Κουρπά 1617 μόρια Μηχανικών Πληροφορικής 14ος

Γιάννη Δαφέρμο 1504 ,Δομικών Εργων Αθήνα σειρά 7ος

Γιάννη Στρατάκη 1368 Δομικών Εργων Αθήνα

Λεωνίδα Κλεισαρχάκη 1340 Μηχανικών Πληροφορικής Αρτα

καθώς πέτυχαν την εισαγωγή τους στα ΤΕΙ.Μια μικρή παρέκβαση ,για τον Γιάννη τον Στρατάκη ο οποίος πέρυσι στις αντίστοιχες πανελλαδικές είχε συγκεντρώσει 630 μόρια,φέτος έκανε την υπέρβαση.Ευχόμαστε σε όλους καλή σταδιοδρομία και καλή πρόοδο.!
ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Συγχαίρουμε τους παρακάτω μαθητές μαθητριές μας για τα αριστεία τους στο Γυμνάσιο.:Αλμανί Ιωσήφ Α Γυμνασίου 19/2 ,Ροδιτάκη Χρύσα 19/11 Β γυμνασίου,Νικόλ Χαχλιούτη 18/13 Β γυμνασίου,Παπαβασιλείου Ευαγγελία 18/11Β γυμνασίου,Κουτσάκη Ολγα 18/14 Παρασύρη Χρύσα 18 ,Παρασύρη μαρία 17.2Γ β λυκείου Ναπολέων 19/4 ,Μαστοράκη Γωγώ 18/8 ,Μπέγκο Αικατερίνη 18/2,Ζερβού Θεονύμφη 19/4 ,Κωνστανταράκη Μαρία 18/8 Ευχόμαστε καλή πρόοδο και πάντα επιτυχίες στη ζωή τους

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2014
Το Φροντιστήριό μας η Συγχρονη Εκπαίδευση φέτος έκανε την υπέρβασή του .Ποιοτικά τα αποτελέσματά μας συγκρίνονται με τα αποτελέσματα του 2012.Πραγματική επιτυχία καθώς το 99% των υποψηφίων ΓΕΛ σίγουρα διεκδικουν μια θέση σε ΑΕΙ και ΤΕΙ.Απο την άλλη είμαστε περήφανοι για τα παιδια των ΕΠΑΛ που όχι μόνο διεκδικουν τη θέση τους σε ΤΕΙ της 1ης επιλογής τους αλλά οι βαθμολογίες τους είναι από τις καλύτερες του σχολείου τους.Το ποσοστό επιτυχίας τους αγγίζει το 90%.
Παραθέτουμε κάποιες από τις βαθμολογίες των παιδιών ΓΕΛ και ΕΠΑΛ:
Μιχαλίτση Μαριάννα Βιολογία Γεν -19.4 Βιολογία Κατευθ-17
Ριτζάκης Σπύρος Οικονομία ΑΟΘ 17.5
Ρομπογιαννάκης Γ Μαθηματικα Γεν.-17.5 ΑΕΠΠ 18.8
Νικηφόρος Λευτέρης Μαθηματικα Γεν.16.3
Παπαβασιλείου Χριστόφορος Βιολογία γεν 18
Μαραθιανού Χριστίνα Εκθεση 16.2-Βιολογία γεν 18.5 ΑΟΔΕ 19.9-ΑΕΠΠ 16.9
Πετράκη Μαρία Εκθεση 16.2- Βιολογία γεν 19.6-Ιστορία κατευθ 19-Λατινικά 18.9
Μαρκάκη Κατερίνα Βιολογία Γεν 18 –Ιστορία κατευθ 17.5
ΕΠΑΛ
Λαμπράκης Χάρης Ανατομία 16.1-Προσχολική αγωγή 20
Μεντζογιαννάκη Χριστίνα Εκθεση 15.4-Ανατομία 17.3 Προσχολική 17.7
Ξωπαπαδάκη Μαριλένα Ανατομία 18.2 Προσχολική αγωγή 17.3
Λουτράρη Εβίτα Ανατομία 18.5-Προσχολική αγγή 19.2
Β ΛΥΚΕΙΟΥ

ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΥΝΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΑ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ ΠΕΤΥΧΑΝ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ 1η75%,2η15%,ή 3η10% ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ

ΦΕΤΟΣ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ 100% ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΛ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ .Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014

ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η επιλογη

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΡΟΔΟ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ

ΚΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟ

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ

ΕΠΑΛ

ΜΕΝΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (4η σειρα) 1η επιλογή

ΞΩΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (7η σειρα) 1η επιλογή
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΟΠΤΙΚΩΝ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 2η επιλογη

ΛΟΥΤΡΑΡΗ ΕΒΙΤΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΕΙ

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

ΤΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΠΛΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 2η επιλογη

Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

Καρπουζάκης Μιχάλης: Αρχαία: 18 Λατινικά: 17 Ιστορία: 20 Έκθεση: 17

Τζορμπατζάκη Δήμητρα: Αρχαία: 19 Λατινικά: 20 Έκθεση: 18

Πανταλάκη Ηλέκτρα: Αρχαία: 19 Έκθεση: 19

Γωνιανάκη Ιωάννα: Αρχαία: 19 Ιστορία: 20 Έκθεση: 19 Λατινικά: 20

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-17717 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / 1η επιλογή /5ος σειρά

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 17570 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1η επιλογη
ΣΑΡΡΗ ΡΕΝΙΑ:ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 1η επιλογη

-ΧΑΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ----17.000 ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 1η επιλογή /30 σειρα

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΔΡΗ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

-ΤΑΓΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ----16.000 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ Μηχανολογων Μηχανικών Βόλου

ΖΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

--ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ18187 IΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2η επιλογή /

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ—18000 ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1η επιλογή

---ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ—16600 ΕΜΠ Εφαρμοσμένων μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Αθήνα 1η επιλογή

--ΒΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ

ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΛΙΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

--ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ—ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ /2ΗΕΠΙΛΟΓΗ

----ΞΥΛΟΥΡΗ ΧΑΡΑ— ΦΚΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

--ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΛΕΟΥ—ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟ 2η επιλογη

ΒΕΖΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πανεπιστήμιο αιγαίου Μυτιλήνη(Γεωγραφίας)

ΚΛΑΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ:ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η επιλογη

ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Κοινωνικής εργασίας Ηράκλειο
ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ:ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΝΙΟΥ Εφαρμοσμένη Πληροφορική Ηρακλείου 2η επιλογή

ΣΕΡΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εμπορίας και Διαφήμισης Ιεράπετρας

ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ηλεκτρολογίας Ηρακλείου

ΛΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ διοίκηση επιχειρήσεων Ηρακλείου

ΒΑΡΣΑΜΑ ΕΛΕΝΑ βιολογική θερμοκαλλιέργεια και ανθοκομία Ηρακλείου 20ή σειρά

ΕΠΑΛ
ΜΑΜΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 2η επιλογη ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 1ος

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ:3η επιλογη ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΑΛ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ

Μαρής Θωμάς 1500/ ΑΕΝ Πλοιάρχων 1η επιλογή

Μανιά Ειρήνη 1500 Δομικών Εργων /8η σειρά

Φραγκιαδάκης Μύρων 1178 ηλεκτρολογία Ηρακλείου

Κυραλάκης Αλέξανδρος 1600 Δομικών έργων μόρια σειρά 4ος

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ:ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1η επιλογή- 3η υψηλότερη βαθμολογια στις Πανελλαδικες θεωρητικής κατ.στο Λυκειο Γαζίου

Γουρνιεζάκης Γιάννης: Αγγλική φιλολογία Θεσ/νίκη (1η επιλογή) - 19.880 μόρια

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ :ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟ 2η επιλογη

Τσακιράκης Βασίλης: Φιλολογία Ρεθύμνου (1η επιλογή) - 17.770 μόρια

Τσαγκαράκη Γεωργία: Φιλοσοφικών και κοινωνικών σπουδών -Ρέθυμνο (2η επιλογή) - 17.560 μόρια

Κυριακάκη Άρια: Ιστορικό - Αρχαιολογικό Ιονίου (3η επιλογή)

Αντωνάκη Ειρήνη: Φιλοσοφικών και κοινωνικών σπουδών -Ρέθυμνο (2η επιλογή)

· ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΡΕΘΥΜΝΟ)

· ΖΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Φιλολογία Αθηνών

ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΛΙΑΝΑ:ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Παπαδάκης Ιωάννης: Νομική Θεσσαλονίκης
Μανιoύδης Μανόλης: Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο) 1η προτίμηση μηχανογραφικού 3ος
Φλουρή Μάγδα : Ψυχολογίας (Ρέθυμνο) 2η προτίμηση μηχανογραφικού.
Γαρεφαλλάκη Δόξα : Αρχαιολογία Ιστορικό Ρέθυμνο
Παντερή Γεωργία: 3η Ιστορίας Αρχαιολογίας (Ρέθυμνο)
Κλάδου Σοφία: Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ρέθυμνο) 2η προτίμηση του μηχανογραφικού
Κοκκινάκη Μαρία: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης 1η προτίμηση
Τρουλλάκη Ηρώ-Μαρία: Φιλοσοφική Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο θεσσαλονίκης(πρώτες θέσεις)
Γρηγοράκης Μιχάλης: Διαιτολογίας διατροφολογίας ΤΕΙ Σητείας
Δρακουλάκη Εμμανουέλλα: Θεολογία Θεσσαλονίκης 1η προτίμηση
Μανιδάκη Ολυμπία: Αισθητικής και κοσμηματολογίας ΤΕΙ Αθήνας
ων Θεσσαλονίκης 1η προτίμηση
Χατζέα Βαλέρια : Εργοθεραπείας ΤΕΙ Αθήνας
Κεφαλογιάννη Μαρία: (ΦΚΣ)Ρέθυμνο 3η προτίμηση

Σαλούστρου Μαρία: Βρεφονηπιοκομίας(Ιωάννινα

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ-ΘΕΤΙΚΗΣ ΣΕ ΑΕΙ

1) Φιαγκουσάκης Κώστας:Ιατρικό Σ.Σ.Α.Σ με βαθμολογία στα μαθηματικά κατεύθυνσης 99/100.

2) Σταυρακάκη Γιάννα:Ιατρική Κρήτης με βαθμολογία στα μαθηματικά κατεύθυνσης 99/100

ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1η επιλογή
ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ ΤΡΙΚΑΛΑ)1η επιλογή
ΑΠΛΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1η επιλογη (10ος σειρά)

ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ : ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ2η επιλογή
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΔΡΗ :7η ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΖΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ: ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ 3η επιλογη
· ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕπιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο) 1η προτίμηση

· ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ: Επιστήμης Υπολογιστών Μετσόβειο Πολυτεχνείο(18880 μόρια)

· ΖΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (18660) Λογιστ.Χρημ.Οικον.Πανεπ.Αθήνα 1η προτίμηση

· ΑΧΛΑΔΙ ΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : ΑΣΟΕ Οικονομικό Διοίκηση Επιχειρήσεων

· ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΚΟΛΗ :Φυσικό Ηρακλείου 2η επιλογή

·

· ΛΑΒΙΝΙΑ ΤΣΙΟΠΑΝΟΥ: Επιστήμης και Τεχνολ.Υλικών ΑΕΙ Κρήτης

·

· ΨΩΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

·

· ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Δημόσιας διοίκησης και διοίκηση επιχειρήσεων (Κύπρος)

· ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ :Φυσικής Αγωγής Κομοτηνής

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ-ΘΕΤΙΚΗΣ ΣΕ ΤΕΙ

ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 2η επιλογή
ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3η επιλογή
ΠΑΤΕΛΑΡΟΥ ΑΝΝΑ:ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ:ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η επιλογη
ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ:ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Δουνδουλάκη Στέλλα Μουσικών Σπουδών Ιονίου Κέρκυρα 1η προτίμηση
Βαρσαμά Πέπη Δομικών έργων Ηράκλειο 1η προτίμηση
Δασκαλάκης Γιώργος Εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων Ηράκλειο
Σμαραγδής Ευάγγελος Δομικών έργων Ηράκλειο 1η προτίμηση

Μανιούδης Φάνης: Λογιστικής ΤΕΙ Ηρακλείου
Μανιδάκη Ολυμπία: Αισθητικής και κοσμηματολογίας ΤΕΙ Αθήνας
Ντάγκινη Νεκταρία: Τηλεπικοινωνιακών συστημάτων και Δικτύων Ναύπακτος
Σταματάκη Ιωάννα: Δημοσ.σχέσεων κ Επικ.ΤΕΙ Ιονίων 2η προτ
Θεσσαλονίκης 1η προτίμηση
Σταματάκη Μάρω: Θερμ.καλλ. κ ανθοκ.Ηράκλ ΤΕΕ 1η προτίμηση
Περράκης Νίκος: Λογιστικής ΤΕΙ Ηρακλείου 2η προτίμηση
Κανάκης Ανδρέας: Εφαρμοσμένης πληροφορικής και Πολυμέσων Ηράκλειο
Καλλέργη Ειρήνη: Ιατρικών Εργαστηρίων (Αθήνα)
Κανάκης Ιωσήφ : Ηλεκτρολογίας (Ηράκλειο)1η προτίμ.
Κοντόκαλλου Περσεφόνη: Εφαρμοσμένης πληροφορικής και Πολυμέσων Ηράκλειο
Κοντάκης Νίκος: Εφαρμοσμένη πληροφορικήΤΕΙ (Λευκάδα)
Πιτσούλης Σωκράτης: Βιομηχανικής πληροφορικής (Καβάλα)
Κοντόκαλου Ηρώ: Λογιστικής Ηράκλειο 1η προτίμηση
Σαλούστρου Μαρία: Βρεφονηπιοκομίας(Ιωάννινα)
Ψωμά Ζουμπουλία: Λογιστικής Ηράκλειο
Πιτσούλη Βασιλεία: Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας (Μυτιλήνη)
Σαλούστρος Νεοκλής: Ηλεκτρολογίας (Ηράκλειο) Διοίκησης Επιχειρήσεων
Ανδρουλάκη Φωτεινή: Λογιστικής (Ηράκλειο)
Βεληβασάκη Σπυριδούλα: Λογιστική Ηρακλείου
Σκαλιδάκη Κων/να: Διοίκ.Επιχειρ.(Ιονίων νήσων)
Παντερή Στέλλα: Διαχείρισης Πληροφοριών ΤΕΙΚαβάλα
Παπάζογλου Σοφία: Νοσηλευτική Ηράκλειο
Πιτσούλη Νίκη: Μηχανολογίας (Ηράκλειο)
Πατεράκη Ελένη: Πολιτικών δομικών έργων (Ηράκλειο)
Παντερή Αικατερίνη: Θερμοκηπιακών καλλιεργειών και Ανθοκομίας (Ηράκλειο)
Θέμελη Ευαγγελία: Φυτικής παραγωγής Ηράκλειο
Παυλακούδη Δήμητρα: Τουριστικ Επαγγ (Ρόδος)
Σπόκος Βασίλης: Διοίκηση Μονάδων Τοπικής Αυτοδιοίκησης (Καλαμάτα)
Κεφαλογιάννη Ιωάννα: Τουριστ Επαγγ (Ηράκλειο)
Χαραλαμπάκη Ασπασία: Φυτ παραγ (Ηράκλειο)
Μιχαλάκη Μαρία: Χρηματοοικονομική σχολή Αγίου Νικολάου
Στειακάκη Εμμανουέλλα: Διοίκηση επιχειρήσεων Πάτρα
Σταματάκη Βικτωρία: Λαϊκ.κ παραδοσ.μουσικ. ΤΕΙ Ηπείρου

ΕΠΑΛ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

· Μάνθος Μανιάς (ΕΠΑΛ)Ηλεκτρολογίας Ηρακλείου 1η επιλογή

· Σφακιανάκης Μανόλης Εφαρμοσμένη πληροφορική Τρίπολη 2η προτίμηση

· Στρατάκη Γωγώ Φυτικής παραγωγής Ηρακλείου 1η προτίμηση

· Βαρσαμά Πέπη Δομικών έργων Ηράκλειο 1η προτίμηση

· Σμαραγδής Ευάγγελος Δομικών έργων Ηράκλειο 1η προτίμηση

Χαχλιούτη Ελένη(ΕΠΑΛ) Δομικών Εργων 1η επιλογή
Ηράκλειο
Μαυρομάτη Αθηνά: Λογιστικής Ηράκλειο 1η προτίμηση μηχανογραφικού
Καρυωτάκη Μαρία: Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 1η προτίμηση
Σταματάκη Μάρω: Θερμ.καλλ. κ ανθοκ.Ηράκλ 1η προτίμηση
Καραγιωργάκης Ανδρέας: 1ος Φυτικής παραγωγής

·

·

·

·

AttachmentSize
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2014.doc76 KB
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ648.34 KB
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2016 ΝΟ 2 24.pptx918.61 KB
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ .pptx1.05 MB
ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ.pptx1.24 MB
EPITYXIES 2η ομαδα 2016 ΝΟ 2 24.pptx918.75 KB
EPITYXIES 2016 ΝΟ 2 24.pptx918.63 KB
ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ.pptx1.24 MB
ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ .pptx1.05 MB

Επιτυχίες Μαθητών

Ψηφοφορία

Ποιον θεωρείτε καλύτερο Έλληνα αθλητή/τρια της τελευταίας 50ετίας;:

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

  Tetris
  Τάβλι
  Mango Boom
Mah Jong