ΡΟΥΤΙΝΑ ΠΙΑ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΛ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΛ.ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 2016-2017

Image: 
Image: 
Image: 

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΕΣ 2017
Τσικαλάς Αγγελος :Φυσική 20 Χημεία 19,3 Μαθηματικά 16,8

Χατζάκης Νίκος :Φυσική 20 Χημεία 17,9 Εκθεση 15

Παπαδάκη Μαρία:Λατινικά 17,3 Βιολογία 18,2

Τσαχάκη Μαρία:Ιστορία 17,3 Βιολογία 18,3

Καβαλλου Κάλλια: Λατινικά 16 Ιστορία 17,1 Βιολογία 17

Δασκαλάκης Μύρων: ΑΕΠΠ 16 ΑΟΘ 15

Γαργανουράκης Βαγγέλης: ΑΕΠΠ 15

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)2η επιλογή

ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)1η επιλογή

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογή

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογη

ΤΣΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)2η επιλογη

ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)2η επιλογή

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
\
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΠΑΚΙΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)1η επιλογή

ΔΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΨΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)2η επιλογή

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)

ΕΠΑΛ

ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)1η επιλογή

ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Α.Ε.Ν. (ΧΑΝΙΑ)1η επιλογή

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2016
ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ.
ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ,ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ.
ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ,ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:ΠΕΡΣΙ 2015 ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΤΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ : ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19,9 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 19,6 ΦΥΣΙΚΗ Κ.,ΦΕΤΟΣ ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ :ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΖΕΡΒΟΥ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ 17,4 ΣΤΟ ΛΥΚ ΓΑΖΙΟΥ ,
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΑΙ ΜΠΕΓΚΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,3 ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ ΥΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΤΟ ΛΥΚ ΓΑΖΙΟΥ ΚΑΙ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟ ΜΙΧΑΛΗ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΟΘ 20 ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΚ ΓΑΖΙΟΥ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ(18711 ΜΟΡΙΑ)
ΦΥΣΙΚΗ 20 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 18,7 ΧΗΜΕΙΑ 19,3(ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ) ΕΚΘΕΣΗ 16,4

ΜΑΝΟΣ ΤΖΕΔΑΚΗΣ(17825 ΜΟΡΙΑ)
ΦΥΣΙΚΗ 18,7 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 17 ΑΕΠΠ 18,2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ 18,9 ΑΟΔΕ 15,5 ΕΚΘΕΣΗ 15,2

ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΖΕΡΒΟΥ(17527 ΜΟΡΙΑ)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 19,1 ΙΣΤΟΡΙΑ 18,2 ΕΚΘΕΣΗ 17,4(Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΟ ΓΑΖΙ)
ΑΡΧΑΙΑ 16,1

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΓΚΟ (16390 ΜΟΡΙΑ)
ΧΗΜΕΙΑ 19,3(ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ) ΒΙΟΛΟΓΙΑ 16,3 ΦΥΣΙΚΗ 16

ΓΩΓΩ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ(16950 ΜΟΡΙΑ)
ΦΥΣΙΚΗ 19 ΒΙΟΛΟΓΙΑ 16,8 ΧΗΜΕΙΑ 16,5

ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟΘ 20 ΑΕΠΠ 15,9

ΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ
ΑΟΘ 18 ΑΕΠΠ 16,6 ΕΚΘΕΣΗ 16,3

ΕΛΕΝΗ ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΧΗΜΕΙΑ 17,9 ΕΚΘΕΣΗ 15,6

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΕΠΠ 17

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΑΟΘ 16,5 ΑΕΠΠ 16,8

ΣΗΦΗΣ ΝΥΚΤΑΡΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ. 17,1

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΕΛΙΚΙΑΝ
ΑΟΘ 15,8

ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 16,4 ΕΚΘΕΣΗ 15,5

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ.ΤΗ ΣΚΥΤΑΛΗ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΩΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΕΠΑΛ.ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΙΔΑΙΤΕΡΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ:

ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ 1832 ΜΟΡΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧΑΝΕΣ 20-ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ 19,2
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΔΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1700 ΜΟΡΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΣΧΕΔΙΟ 19,1 ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ 18,2

ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ ΤΗ ΦΕΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015-16:
ΡΟΔΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ ΑΓΓΙΞΕ ΤΟ 20 19.14/15
ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗ 19.2/15
ΡΟΔΙΤΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 18.5/16
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18.4/15
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΦΗ 17.5/15
ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΗ ΠΡΟΟΔΟ!!!

ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Α.Π.Θ. 1η επιλογη
ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΖΕΡΒΟΥ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ (13Η ΣΕΙΡΑ)1η επιλογή
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΓΩΓΩ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΕΓΚΟ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ 1η επιλογη
ΕΛΕΝΗ ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΦΛΟΡΙΑΝ ΤΣΟΥΝΗ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑ 1η επιλογή
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η επιλογή
ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΣΤΕΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΘΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ
MANIΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΣΗΦΗΣ ΝΥΚΤΑΡΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η επιλογή
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
ΜΕΛΙΚΙΑΝ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΝ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΕΝ1η επιλογή
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ

AttachmentSize
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2016 ΦΩΤΟ ΜΑΘΗΤΩΝ.docx431.33 KB
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2016 ΦΩΤΟ918.61 KB
ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ .pptx1.05 MB
ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ .pptx1.24 MB

Επιτυχίες Μαθητών

Ψηφοφορία

Ποιον θεωρείτε καλύτερο Έλληνα αθλητή/τρια της τελευταίας 50ετίας;:

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

  Tetris
  Τάβλι
  Mango Boom
Mah Jong